Üstad
24.08.2016Yazar: Berhan Berberoğlu

Motor macerasının başladığı vespadan sonraki dönem için gerçekten çok şanslı olduğumu özellikle belirtmek isterim. Cahiliye dönemimin çok uzun sürmemesine en büyük etken olan üstad sayesinde şimdilerde sık sık duyduğum 125 cc ile başla zamanla büyütürsün lafının ne kadar anlamsız olduğunu rahatlıkla görmekteyim.

BMW F650 ile vitesli motorla ilk tanışma sürecimi kolaylıkla atlatmamı sağlayan üstadım sayesinde kıyafet gerçeği ve güvenli sürüşle ilgili ilk bilgilerime ulaştım. Genel anlamda motora tüm parasını harcayıp kıyafete fırsat bırakmayan yeni kullanıcılara en büyük tavsiyem olaya gerçekten profesyonel bakmaları gerekliliğidir.

 

 

Korkma korkma, benim benn..!!

Berhan.net (@berhanberberoglu) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

 

Ben üstad sayesinde kısa dönemde bir çok ileri sürüş eğitimi ile yol tecrübesi yapma imkanı buldum ve bugün geldiğim nokta dünyayı motorla gezme hevesidir. Bu heves bile tek başına hobilerin insan hayatındaki motivasyon yükseltici durumunu açığa vurmaktadır. 
 
Motor ve sürüşle ilgili fazlasıyla kirli bilgi etrafta dolaşıyor. Bu bilgileri duydukça müdahale etme ve düzeltme isteğim artıyor. Yepyeni bir motor kullanıcısı olarak sizlere tavsiyem, kıyafet ve güvenli sürüş ile ilgili bilgilere acilen ulaşın. Bunun için eğitim veren kuruluşlar ve insanlar var. Bütçenizi hesaplarken lütfen motor kadar bu tarz ödemelerle ilgili kalemleri unutmayın.
 
Gelelim üstada. Aynı sürüş ruhunu taşıyacak kadar ona benzer yetiştim. Yolda olduğumuz sürece aynı bilinci ve keyfi sürüyoruz. İnşallah birlikte nice kilometreler yapar ve keşfetme isteğimizi gerçeğe dönüştürürüz. her şey için tekrar tekrar teşekkür ederim Ferhat Asar..