Referanslar - Tüm Projeler
02.07.2016Yazar: Berhan Berberoğlu

Çalışmaktan Gurur Duyduğumuz Projelerimizin listesini sizlerle paylaşmaktan onur duyuyoruz. Web Sitesi ve yazılım alanında ortak proje yürüttüğümüz bir çok firma ile uzun süreli çalışma standardını yakalayarak, verimliliği artıracak gelişmelerin sağlanması için yoğun mücadele göstermekteyiz. 
 

Bilişim kategorisinde yaptığımız başlıca projelerle ilgili geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
Mutlaka göz atın ve size uygun projeyi beraber yürütebilmemiz için ön görüşme adı altında bizimle sohbet edin.

 

Athena Müzik Grubu  www.athenaofficial.com

 Dinamik Çizgi www.dinamikcizgi.com

Seger Korna www.seger.com

Live Terrace www.liveterrace.com

Summer Fit Club www.summerfit.com.tr

Fox Expo Co. www.foxexpo.net

İnmesco Co. www.inmesco.com

İnstager www.instager.co

Erkam İnşaat www.erkamins.com

Mondopipe www.mondopipe.com

Uges Endüstriyel Yapı A.Ş. www.uges.com.tr

Yaylalar Holding A.Ş. www.yaylalar.com.tr

Teknik Akü www.teknikaku.com

Cafe Mecmua www.cafemecmua.com

 Gürbüzler Limited www.gurbuzlerlimited.com

 Hoopla Organizasyon www.hooplaorganizasyon.com

 Altamak Makina www.altamak.com.tr

 Onka Yapı www.onkayapi.com.tr

 Erbaş Makina www.erbasmakina.com

 Alinçe Tekstil www.alince.com.tr

 Avrupa Dil Eğitim Merkezi www.avrupadil.com.tr

 Halim Kundura www.halimkundura.net

 Güven Group www.groupguven.com

 Greenfit Plastik www.greenfit.com.tr

 Odak Harita www.odakharita.com

 Baraj Emlak www.barajemlak.com

 Akffit Plastik www.akffit.com.tr

 Dunes Makina www.dunes.com.tr

 Egem Pano www.egempano.com.tr

 Mimar Dekorasyon www.mimardekorasyon.com.tr

 Bade GYO www.badegyo.com

 ADF Emlak www.adfemlak.com

 Troya Yapı Kimyasalları www.troyayapi.net 

 Kalita Çiğ Köfte www.kalita.com.tr

 Mefa Mühendislik www.mefamuhendislik.com

 Erlab Limited www.erlablimited.com

 Horekon Gıda www.horekon.com

 İtimat Makine www.itimatmakine.com

 Set Teknik Hırdavat www.setteknikhirdavat.com

 2000 Tıp Merkezi www.2000tipmerkezi.com

 İbrahim Görgün www.ibrahimgorgun.com.tr

 Paradise İnşaat www.paradisegrup.com

 Sedef Mermer www.sedefmermer.com

 Aydınlar İnşaat www.aydinlarins.com

 İskele Restaurant www.iskelerestaurant.com.tr

 Yuvam İstanbul Bakım Merkezi www.yuvamistanbul.com.tr

 Babacan Bistro Life www.babacanbistrolife.com

 Köseoğlu İnşaat www.koseoglukonut.com

 Orego Ambalaj www.orego.com.tr

 Gölköy Restaurant www.golkoyrestaurant.com

 Napa Promosyon www.napapromosyon.com

 DLN Mimarlık www.dlnmimarlik.com.tr

 Recep Erol www.receperol.org

 Güray Kuyumculuk www.guraykuyumculuk.com

 Mutlan Mobilya www.mutlan.com.tr

 Acara Sigorta www.acarasigorta.com.tr

 Özdoku Tekstil www.ozdoku.com